Posiadanie chudej sylwetki to mrzonka dużej grupy osób, jednakże nie każdy ma prawo sobie pozwolić na trzymanie się moresu treningowo dietetycznego. Nieraz nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, efekty nie są do końca zadowalające.W takich sytuacjach wolno skorzystać z liposukcji. W standardowej wersji wykonuje się ją przez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, niemniej jednak to właśnie dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wolno to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, inaczej wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej bezpieczna dla organizmu, a również daje niezmiernie błyskotliwe rezultaty.

Co to liposukcja ultradźwiękowa?
Szablonowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, gdyż potrzebuje zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja kawitacyjna różni się od stereotypowej tym, że nie potrzebuje karkołomnej interwencji chirurgicznej, a oprócz tego przebiega bezboleśnie. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń stymuluje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to przez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych zaczyna przebiegać o dużo szybciej i jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Gigantyczną zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w wypadku schematycznej liposukcji można zrealizować zabieg miejscowo. Świadczy to, że jest to metoda dla osób, które chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a również dla osób, jakie mają kłopot z konkretną partią, na której zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Ma prawo to być na przykład brzuch, pośladki czy też nogi. Sam zabieg jest bardzo bezpieczny, a efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ zabieg jest bezbolesny i trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od pragnień wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w blisko miesięcznych rozstawach czasowych.

Jakim sposobem uczynić, żeby ciało wyglądało lepiej?

Po serii zabiegów liposukcji warto też dbać o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to świetny sposób, ażeby wyodrębnić szczupłe ciało. To właśnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na o wiele bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze oraz o wiele bardziej wysportowane. Jeżeli jest kłopot ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, jakie można przeprowadzić o każdej porze roku.
Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty liposukcji ultradźwiękami, a też innych zabiegów modelujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe lub też trening z elektrostymulacją. Proponujemy także o wiele więcej zabiegów modelujących sylwetkę, a detale można odkryć na naszej stronie.

Kategorie: Uroda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *