Rezydencja Milanówek to dom seniora inny niż wszelkie. Pozostał zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet element tego miejsca to nie sprawa wypadku, a przemyślanych decyzji. Stworzyliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy znajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, fachowa załoga wspomoże przejść przez ten trudny etap rozstania i zmiany miejsca zamieszkania. Życzliwość oraz empatia, z którą jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do dyspozycji seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą ustawienia własnych mebli. Wolno też skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – czemu warto?

Miejsce to w pełni pozbawione jest barier, dostosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie jedynie cudowni, empatyczni, pomocni opiekunowie, lecz również wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do nowomodnego, fachowego sprzętu medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej witalności i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez zawodowców, a prezes kuchni dba, żeby posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki koronne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem i opieką gwarantujemy również różnorodne atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesień życia w rezydencji Milanówek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – czemu nie! Jesteśmy tu, żeby spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, aby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym i ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być ograniczeń. Dom znajduje na 1,5 ha działce w beztroskiej, arkadyjskiej okolicy, otoczona ślicznym parkiem z dostępem do ławeczek, na których można wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Rozległa powierzchnia budynku zapewni prywatność podczas wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek to właśnie dzięki zaangażowaniu i życzliwości opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem wymogów lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i sklepów oraz punktów usługowych.