Organizując imprezę dla maluchów bądź też piknik firmowy należałoby zatroszczyć się o właściwe atrakcje, które mogą być skierowane zarówno do najmłodszych oraz ich rodziców. Niestety kupno kosztownych sprzętów animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych lub też innych sprzętów jedynie dla jednej imprezy jest najzwyczajniej w świecie nierentowny – dużo lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie oprzyrządowania wraz z obsługą, która zatroszczy się o pracę sprzętów, przywiezie je na miejsce, rozstawi oraz po zakończonej imprezie – zajmie się ich złożeniem i zabraniem. Taką propozycję przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat proponuje rozmaitego typu atrakcje na eventy.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki oraz wiele więcej. Oferta dotyczy urządzeń, które mogą zapewnić zabawę dzieciom oraz figurom dorosłym. Firma proparty.eu współpracuje z agencjami eventowymi i prywatnymi organizatorami imprez dla maluchów. Z propozycji korzystają też firmy, które poszukują atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Prócz zabawy, urządzenia zapewniają też idealne narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania zdolności przywódczych czy organizacji pracy – jest to świetny sposób, by zagwarantować pracownikom szkolenie na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Gorąco zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące uroczystości, fundacje, urzędy miast oraz wszelkie inne osoby, jakie pragną, żeby impreza była bajeczna oraz obfitowała świetną zabawę. Przygotujemy ofertę, dobierzemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas oraz miejsce najmu wyznaczamy odpowiednio wcześniej, rezerwując termin), rozstawimy oraz zadbamy o to, aby atrakcja była sprawna w czasie trwania uroczystości, a po ukończonej zabawie – zajmiemy się złożeniem i zabraniem oprzyrządowania. Z powodzeniem obsługujemy pikniki familijne, imprezy dla potomstwa a również firmowe eventy – z nami i naszymi atrakcjami animacyjnymi każda impreza będzie udana!
Po więcej wiadomości odnośnie posiadanych atrakcji a także cennik oraz dostępność terminów gorąco zapraszamy na domenę internetową proparty.eu lub do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Zobacz naszą stronę Proparty.eu –  dmuchany plac zabaw

Kategorie: Usługi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *